Про нас

“Archi-BV-bud” – один з найкращих забудовників Ірпеня і Бучі.

Проектно-будівельна компанія Archi-BV-bud працює для Вас більше 12 років, нами було втілено в життя багато цікавих, а іноді, і достатньо складних проектів, які сьогодні дарують радість жителям Києва, Ірпеня, Бучі, Ворзеля, Гостомеля.
Сьогодні компанія Archi-BV-bud може запропонувати вам на вибір квартири в Ірпені, Бучі, таунхауси в коттеджному містечку “Sun City” в с. Горенка (це поруч з Пуща-Водицею). Саме там ви можете жити на природі, де є озера і де легко дихається.
Вашій увазі пропонуємо квартири в Ірпені, квартири в Бучі і таунхауси в коттеджному містечку “Sun City” в с. Горенка біля Пуща Водиці.
На сьогоднішній день Приірпіння – найкраще місце для життя і відпочинку: ліса, озера, чисте повітря, розкішні парки і приємна атмосфера заставляють полюбити це місце одразу і безповоротно.

Що ми пропонуємо

Сегодні компанія Archi-BV-bud може запропонувати вам на вибір квартири в Ірпені, Бучі, таунхауси в коттеджному містечку  Sun City” в с. Горенка (це біля Пуща Водиці). Саме там ви зможете жити в гармонії з природою і дихати свіжим повітрям.

Надійність

100% виконання всіх наших зобов'язань

Якість

Використання самих передових технологій в будівництві, екологічно чистих матеріалів і найвищі стандарти будівництва.

Ціна

Ми ніколи спеціально не завищували ціну, вона завжди була реальною і економічно обгрунтованою.

Мы пропонуємо найкращий сервіс в галузі!

Проектно-будівельна компанія Archi-BV-bud працює для Вас більше 10 років.

Наша команда експертів

Дорогі друзі!
Ви давно хотіли побудувати дім своєї мрії? У вас є свої ідеї, які ви хотіли би реалізувати в ньому? Тоді Вам до нас! Ми зможемо реалізувати Ваші самі сміливі проекти від креслень до здачі в експлуатацію. А наші ціни Вас приємно здивують.