Про проект

Оберіть будинок

#shape1

building-1 building-2 building-3 building-4

“Bucha city” – місто в місті!

Бажаєте купити квартиру в новобудові в Бучі? Наші менеджери допоможуть Вам. ЖК “Bucha city” – розроблено та спроектовано найкращими в Україні архітекторами у відмінному місці з можливістю виїзду до Києва з двох трас: Житомирської і Варшавської.

Комплекс знаходиться в пішої доступності від нового ринку м Буча, в безпосередній близькості знаходиться “Епіцентр”, “Сільпо”, кінотеатр, поліклініка, а також кращий в Київській області – Бучанський міський парк. У житловому комплексі “Буча Сіті” ми втілили мрію в реальність – зробили його максимально продуманим і комфортним для життя.

Будівництво нашого кварталу має на увазі ідею “двору без машин”, усі парковки будуть підземними або наземними. На території нашого ЖК буде все необхідне для життя: своя поліклініка, дитячий сад, кафе, бари, ресторани, магазини і т.і. Територія “Буча Сіті” буде мати ландшафтне дизайнерське рішення з інтеграцією зон відпочинку і дитячих майданчиків, зон для прогулянок, свій бульвар і затишні дворики.

Для власників електромобілів передбачені зарядні станції.

“Bucha city” – це місто в місті!

Переваги ЖК “Bucha City”:

 • екологічно чисте місце для життя, завжди свіже повітря;
  20 хвилинна доступність від Києва в мальовничому місці;
  кращий в Київській області міський парк в 5 хвилинах їзди;
  піша доступність нового ринку, “Епіцентру”, кінотеатру, Сільпо;
  свій бульвар для відпочинку і прогулянок, затишні дворики;
 • свій дитячий садок і поліклініка;
  підземні та наземні паркінги, свій супермаркет;
  двори без машин;
  житловий комплекс буде обслуговуватися своєю компанією, що управляє;
  зарядні станції для електромобілів;
  можливість покупки просторих комор в цокольному поверсі за приємною ціною;
  комерційні приміщення під кафе, ресторани, бари загальною площею 9 000 м2.

Екологічна привабливість Бучі багатогранна і тому стрімкий розвиток цього міста добре помітно і в змінах його архітектури.

І ми з вами є учасниками цього процесу.

Ми запрошуємо вас, майбутні мешканці “Bucha city”, ознайомитися з проектом житлового комплексу!

Він спроектований кращими архітекторами України з максимально продуманими умовами для вашого комфортного життя. Його розташування також дуже зручно: є можливість виїзду на Київ по двох трасах – Житомирської та Варшавської. Час в дорозі в середньому 20 хвилин.

“Bucha city” – це місто в місті!

Тип забудови – квартальний, з використанням сучасних технологій будівництва, з дворами без машин за рахунок побудованих підземних або спеціально відведених для паркування і обладнаних наземних паркінгів. З урахуванням останніх вимог часу передбачені і зарядні заправки для електромобілів.

Дизайнерське рішення ландшафту прибудинкових територій розроблено для відпочинку будь-яких вікових груп жителів: дитячі майданчики з цікавими цікавими конструкціями, зелені бульвари для прогулянок і внутрішні дворики.

На території ЖК “Bucha city” буде все необхідне для вашого життя: своя поліклініка, дитячий сад, супермаркет. Будуть і місця, де в затишній обстановці можна буде випити чашку кави або зустрітися з друзями, відзначити важливу для вас подію – під кафе, бари і ресторани по проекту “Bucha city” передбачено 9 тисяч кв м – буде де розгулятися!

Але це ще не все. Кращий в Київській області – Бучанський міський парк – завжди буде чекати вас! Всього 5 хвилин їзди до нього.
А якщо виникне необхідність будь-яких покупок для дому, по господарству – до ваших слугам Епіцентр, Сільпо.
Також поруч розташований новий ринок.
І в кінотеатрі завжди можна буде подивитися цікавий фільм.

Все поруч!

Купити квартиру в новобудові в Бучі легко!
телефон відділу продажу: 067-140-41-41